کاشی سرامیک لامرد قابلیت تبدیل شدن به آینه را دارد

هنگام تعیین اینکه کاشی‌های سرامیکی برای دیوارهای دوش خوب هستند، مقاومت در برابر رطوبت و رطوبت نیز از ویژگی‌های ضروری هستند. حمام ها محیط های مرطوب هستند.

کاشی سرامیک لامرد لعابدار دارای یک لایه محافظ هستند که از تورم یا تغییر شکل آن ها در مواجهه با سطوح بالای رطوبت جلوگیری می کند. این یک مزیت شگفت انگیز در مورد دیوارهای مرطوب دوش یا حمام بخار پس از دوش گرفتن است.

کاشی های ارامیک یکی از بهترین انتخاب ها برای دیوارها و کف آشپزخانه و حمام است. در برابر رطوبت غیر قابل نفوذ است، در برابر لکه ها مقاوم است و باکتری ها و بوها را جذب نمی کند.

این یک انتخاب عالی برای فضاهایی است که ترافیک زیادی دارند. کاشی و سرامیک در طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها برای ظاهری شیک و مجلل عرضه می شود.

اندازه‌های کاشی از موزاییک کوچک تا فرمت بزرگ متغیر است و تقریباً به هر شکلی که بتوان تصور کرد وجود دارد. تقریباً از هر الگوی نصبی انتخاب کنید و قطعات تزئینی، حاشیه‌ها و منبت‌ها را برای برجسته کردن عناصر تزئینی ترکیب کنید.

کاشی سرامیک لامرد

هنگام انتخاب کاشی برای حمام، میزان مرطوب شدن اتاق را در نظر بگیرید. اتاق‌های مستعد رطوبت به کاشی‌هایی نیاز دارند که در برابر آب غیرقابل نفوذ بوده و با پای برهنه روی آن‌ها ایستاده باشند.

کاشی‌های براق و لعاب‌دار به دیوارها و میزها زیبایی می‌بخشند، اما زمانی که به عنوان کفپوش استفاده می‌شوند، می‌توانند لغزنده باشند. آنها ممکن است برای نیم حمامی که دوش یا وان ندارد بهترین باشند.

کاشی‌هایی با روکش مات یا بافت، کشش را ایجاد می‌کنند و برای پاهای خیس ایمن‌تر هستند. تولیدکنندگان گزینه‌های کاشی را معرفی می‌کنند که از مواد بازیافتی استفاده می‌کنند تا محصولی سازگارتر با محیط زیست داشته باشند.

برای لذت نهایی، گرمای تابشی را در کف نصب کنید تا پاهای برهنه گرم شود. همچنین می توانید دوغابی تهیه کنید که دارای مقاومت در برابر رطوبت و خواص ضد میکروبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.