مکمل بدنسازی اورجینال چیست؟

مکمل بدنسازی اورجینال چیست؟

مکمل بدنسازی اورجینال چیست و  دارای چه خصوصیاتی باید باشد تا ورزشکار بتواند به درستی مکمل بدنسازی اورجینال را انتخاب کند.

مهمترین مسئله در انتخاب مکمل ، انتخاب مکمل اورجینال و اصل می باشد. این مسئله به قدری ضروری است که می‌تواند با سلامتی ورزشکار و یا حتی جان ورزشکار در ارتباط باشد.

بسیاری از ورزشکاران حاضرند بهایی گران‌تر از بهای واقعی یک مکمل را پرداخت کرده ، اما مکمل بدنسازی اورجینال را خریداری کنند.

در ایران  مشکل اصلی خریداران مکمل بدنسازی نداشتن علم کافی در انتخاب مکمل بدنسازی اورجینال میباشد.

 

نمایندگی مکمل های بدنسازی در ایران

 

می توان گفت به درستی یکی از سخت ترین موارد در انتخاب مکمل ، پس از انتخاب مکملی که مناسب فرد و هدف هو باشد ، انتخاب مکمل بدنسازی اورجینال میباشد.

در اروپا و آمریکا علاوه بر داروخانه‌ها ، فروشگاههای معتبر فروش مکمل های بدنسازی اورجینال وجود دارد تا ورزشکاران بتوانند با مراجعه به این فروشگاه ها بهترین مکمل از نظر ساختار و فرمولاسیون متناسب و بدن خود را انتخاب و خریداری نمایند.

در ایران به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد فروش مکمل های بدنسازی اورجینال اغلب در داروخانه ها صورت می پذیرد.

اینکه آیا ل های بدنسازی که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند مکمل های معتبر و اورجینال هستند ، بستگی به داروخانه مورد نظر برند مکملی دارد که آنها به فروش می‌رساند.

کم و بیش ریق داروخانه‌ها هم تخلفاتی مبنی بر فروش غیرمجاز انواع مکمل های بدنسازی صورت می‌گیرد که گاها با پیگیری مراجع ذیصلاح آشکار شده است.

چاره حل مشکل فروش مکمل های بدنسازی اورجینال در ایران چیست ؟

آیا می توان فقط داروخانه ها را معمول فروش مکمل بدنسازی اورجینال در ایران قرارداد و فروشگاهها و مراکزی  که علاقه به فروش مکمل بدنسازی دارند را نادیده گرفت ؟

این موضوع بسیار پیچیده و جای بررسی و بحث دارد ، می‌توان با نظارت کافی علاوه بر داروخانه‌ها ، فروشگاه ها و مراکزی را  در ایران قرار داد که فروش انواع مکمل بدنسازی اورجینال را تحت نظارت مستقیم سازمان غذا و دارو و سایر ارگانها بر عهده گرفته و انجام دهند.

بهترین برند مکمل بدنسازی سال ۲۰۱۷

 

مشکل داورخانه ها برای فروش مکمل بدنسازی اورجینال چیست ؟

بسیاری از داروخانه ها دارای متخصصین داروسازی هستند که می‌توانند به ورزشکاران و افرادی که قصد مصرف مکمل بدنسازی را دارند مشاوره صحیح داده و آنها را در امر  انتخاب مکمل بدنسازی اورجینال و مناسب یاری دهند.

اما این تخصص و آگاهی در تمامی داروخانه ها میسر نیست و با توجه به شلوغی داروخانه‌ها اکثر داروخانه‌ها صرفاً جهت فروش مکمل ها اقدام می کنند و اطلاعاتی ناکافی را به خریدار ارائه می دهند.

از طرفی سودجویان و افرادی هستند که در بیرون از داروخانه‌ها با فروش انواع مکمل های بدنسازی ، از تخریب مکملهای بدنسازی اورجینال تایید شده از طرف وزارت بهداشت را دارد.

این دوگانگی باعث می‌شود ورزشکاران و خریداران سردرگم شده و نتوانند انتخاب درستی برای خریداری مکمل بدنسازی اورجینال مناسب خود داشته باشد.

باشگاه های ورزشی نیز روی فروش مکمل های بدنسازی حساب ویژه‌ای باز می‌کنند و چون سود حاصله از درآمد باشگاه به صورت شهریه ماهیانه را کافی نمی بینند ، فروش مکمل های بدنسازی را در راس در کار خود قرار می‌دهند.

 

مکمل های بدنسازی موجود در داروخانه ها

 

از طرفی حق باشگاه داران است و از طرفی قانون اجازه این کار را به باشگاه داران نمی‌دهد.

شاید این قانون برای باشگاه داران امری درست باشد.

چرا که دیده شده است بسیاری از مربیان و باشگاه دار را از موقعیت خود سوء استفاده کرده و با مشاوره نادرست جوانان را از ورزش بدنسازی زده میکند.

در نتیجه می توان انتظار داشت در ایران نیز مانند بسیاری از کشورهای پیشرفته مراکز فروش معتبر و تایید شده باشد تا بتواند انواع مکمل بدنسازی اورجینال را به ورزشکاران عرضه کرده و ورزشکاران با خیالی راحت به خرید مکمل بدنسازی اورجینال برای خود بپردازد.

با توجه به داشتن ورزشکارانی حرفه ای و در رده های جهانی در رشته پرورش اندام میتوان این امور را جدی تر‌ گرفت تا دست سودجویان نیز از این تجارت کوتاهتر شود.

راه های تشخیص مکمل بدنسازی اورجینال چیست؟

احتمالاً شما نیز مانند بسیاری از افراد که در اینترنت مکمل بدنسازی اورجینال را جستجو می‌کنند به عواملی که برای مکمل بدنسازی اورجینال تعریف می‌شود برخورده اید.

اما حقیقت این است متخلفین و سودجویان همیشه یک قدم از شما جلوتر هستند!

 همین امر باعث می‌شود آنها بتوانند علم خود را زودتر از شما بروز کرده و نقایص خود را سریعا بپوشانند.

عواملی مانند نحوه پلمپ مکمل ، نوع بسته بندی مکمل بدنسازی ، شکل و رنگ قوطی مکمل ، نحوه شیرینگ محصول ، نوع پودر داخل قوطی ، کیفیت چاپ رنگ لیبل های مکمل و عواملی دیگر را حتماً دیده اید!

اما هیچ کدام از این عوامل کافی برای انتخاب مکمل بدنسازی اورجینال برای شما نمی باشد!

چراکه با پیشرفت  متقلبین امروزه شاهد پیشرفت آنها در زمینه تولید انواع مکمل بدنسازی غیر اورجینال هستیم.

این پیشرفت تا جایی ادامه پیدا کرده است که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای نیز نمی توانند مکمل بدنسازی اورجینال و مکمل بدنسازی فیک را تشخیص دهند.

اشتباه نکنید ، این ورزشکاران نابلد یا آماتور نیستند ، آنها روش های معمولی و قدیمی خودشان را برای تشخیص مکمل بدنسازی اورجینال به کار می‌برد!

اما چه می توان کرد که متقلبین همیشه یک پله از همه جلوتر هستند ، و نمی توان با مشاهده ظاهری یک مکمل به صورت ۱۰۰% گفت که این مکمل اورجینال است یا مکملی تقلبی!

 

بهترین مکمل برای افزایش وزن

تشخیص مکمل بدنسازی اورجینال:

چگونه میتوان فهمید که مکمل بدنسازی اورجینال کدام است؟ و چگونه می توان با نهایت اطمینان مکمل بدنسازی اورجینال را خریداری کرد ؟

بهترین و راحت ترین راه مراجعه به نمایندگی اصلی برند مکمل مورد نظر در ایران میباشد.

 اگر می‌خواهید مکمل بدنسازی اورجینال را در ایران خریداری کنید، حتماً باید آن برند دارای نمایندگی فعال در ایران باشد.

این امر باعث می شود تا شما بتوانید مطمئن‌تر مکمل بدنسازی اورجینال خود را انتخاب کنید.

اگر  برندی از مکمل بدنسازی دارای نمایندگی در ایران باشد، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو نیز هست.

و این امر شما را مطمئن تر می کنند تا بتوانید مکملی اورجینال را خریداری کنید.

علاوه بر آن هر قوطی مکمل دارای دو بارکد می باشد که یک بارکد توسط شرکت تولید کننده خارجی هک شده است و میتوان با نرم افزارهای بارکد خوان صحت تولید کننده مکمل بدنسازی اورجینال را جویا شد.

علاوه بر آن بارکد دیگری در ایران از سوی سازمان غذا و دارو برای مکمل زده میشود که میتوان با اسکن این بارکد  به نمایندگی محصول در ایران دست پیدا کرد و سریال نامبر محصول را نیز مشاهده کرد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا برچسب تاییدیه سازمان غذا و دارو دارای کد استعلام پیامک ۲۰۰۰۸۸۲۲ و شماره تلفن گویا می باشد که می‌توان  استعلامات پایانی خود را از این طریق انجام داد.

قیمت کراتین بدنسازی و انواع آن

 

خرید مکمل بدنسازی اورجینال:

با تمام حرفهایی که زده شد میتوان نتیجه گرفت که در ایران در حال حاضر بهترین گزینه برای خرید مکمل های بدنسازی اورجینال داروخانه ها و نمایندگان رسمی برند مورد نظر میباشند.

برای انتخاب مکمل بدنسازی مناسب اندام خود نسبت به تیپ بدنی ، جنسیت ، قد ، وزن و  سایر اطلاعات شخصی به مشاورین و متخصصین مجرب و یا مربیان کارکشته مراجعه کرد و پس از تعیین دوره مکمل بدنسازی پیشنهادی اقدام به خرید از نمایندگان یا داروخانه ها نمود.

بسیاری از افراد برای گرمی بازار خود وخانه‌ها و نمایندگان را زیر سوال می‌برند و با الفاظی شبیه:

  • در چین پر میشود و وارد ایران میشود
  • به طور کلی در ایران پر و بسته بندی می شود
  • در زیر زمین ها پر می شوند به اسم مکملهای خارجی فروخته می‌شوند
  • در چین پر می شود و نام آمریکا یا اروپا زده میشود

و امثال اینها را میگویند تا جوانان و نوجوانان بی اطلاع را گمراه کرده و پولی به جیب  بزنند.

شرکت کیمیا مکمل آراد مکمل بدنسازی اورجینال:

در نهایت امیدواریم بتوانیم ایران را مانند کشورهای توسعه یافته ، کشوری با تکنولوژی بزرگ و افراد متخصص ببینیم تا همه از جامعه‌ی سلامت و سالم در کنار هم لذت ببریم.

شرکت کیمیا مکمل آراد تنها نماینده برندهای مکمل بدنسازی اورجینال در ایران با نام های بایوتک آمریکا biotech usa، سایتک مجارستان scitec nutration، ترک لهستان trec nutration می باشد.

 

کیمیا مکمل آراد

 

تمامی برندها با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو ارائه شده و ورزشکاران می توانند از مراکز مجاز مانند نمایندگی ها و داروخانه ها  برای خرید انواع محصولات اورجینال اقدام نمایند.

همچنین می توانید با مشاورین ما جهت انتخاب مکمل بدنسازی اورجینال مناسب اقدام نمایید، برای این کار کافیست با شماره تلفن ۰۹۳۹۲۱۹۰۲۲۸ تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید