انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

قیمت فروش انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

انواع مکمل بدنسازی چربی سوز در مراکز مربوطه به فروش می رسند که هر کدام متناسب با کارایی شان دارای قیمت متفاوتی می باشند.

انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

مکمل های چربی سوز متناسب با کارایی شان به دو دسته تقسیم می شوند:

  1.  مکمل های چربی سوز محرک
  2.  مکمل های چربی سوز غیر محرک

به طور کلی تعریف مکمل های چربی سوز محرک در چند جمله خلاصه می شود.
مکمل های چربی سوز محرک دارای ترکیباتی محرک مانند کافئین و یک سری ترکیبات دیگر است که می تواند با اثرگذاری بر غدد فوق کلیه موجب ترشح موادی که در کاهش وزن و چربی سوزی می شوند شود.
این مواد ترشحی با افزایش سوخت و ساز بدن می توانند در کاهش چربی های بدن تاثیرات شگفتی داشته باشند و موجب افزایش پتانسیل چربی سوزی شوند.
با این تفاسیر در تعریف مکمل های چربی سوز غیر محرک می توان گغت که هیچ ماده ی محرکی برای افزایش پتانسیل چربی سوزی وجود نداشته و این مکانیسم از طریق روش ها و طرق دیگری در بدن ایجاد می شوند.

انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

بیشتر بهتر نیست!

مصرف چربی سوزها همواره دارای دوز های مشخصی می باشد که دستور مصرف این مکمل ها بر روی خود آنها نوشته شده اسا.
با وجود این امکان دارد به این فکر بیوفتید که برای نتیجه گیری سریع تر بهتر است دوز مصرفی مکمل های چربی سوز را افزایش دهید،اما باید بدانید که این روش تنها مواد محرک مانند کافئین را در بدن شما زیاد می کند و تاثیری در روند کاهش وزن شما نخواهد داشت از این رو با وارد کردن حجم زیادی از کافئین ها و یا مواد انرژی زای دیگر موجود در این مکمل ها به بدن خود آسیب وارد کرده اید.
بنابراین طبق دستور مصرف برای احتیاط همیشه از کمترین دوزهای پیشنهادی استفاده کنید.

انواع مکمل بدنسازی چربی سوز

مکمل های چربی سوز خارجی یا ایرانی؟

بسیاری از افراد بر این باورند که نمونه ی خارجی مکمل های چربی سوز از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.
اگر چه کیفیت بالای نمونه ی خارجی قابل انکار نیست ولی امروزه با توجه به بالا رفتن نرخ قیمت آنها در بازار آمار خرید تولیدات خارجی انواع مکمل ها کاهش یافته است.
در مقابل کیفیت تولیدات داخلی با پیشرفت علم روز متخصصان و همت تولیدکنندگان داخلی روز ب روز افزایش یافته و مصرف کنندگان از همه ی اقشار جامعه را ب دلیل داشتن قیمت مناسب به سمت و سوی خود کشانده است.
طبیعتا برندهای ایرانی با داشتن مجوزهای بهداشت و مهر های تایید مراکز مورد نیاز اطمینان کافی را برای استفاده به مشتریان خواهد داد،زیرا برخی از مکمل های خارجی با داشتن کیفیت پایین و همچین نمونه قاجاق آنها می تپانند تاثیرات مخربی بر روی بدن داشته باشند.