خرید مکمل بدنسازی اورجینال

قیمت خرید مکمل بدنسازی اورجینال

خرید مکمل بدنسازی اورجینال تنها با چند روش اصولی امکان پذیر است. هر چند قیمت فروش نمی تواند تضمین کننده اورجینال و اصل بودن مکمل ها باشد. بنابراین راهکار جهت خرید مکمل های اورجینال چیست؟

مکمل ها را به دو گروه تغذیه ای و دارویی طبقه بندی می کنند. مکمل های تغذیه ای گروه ای از پروتئین ها، کراتین و … را تشکیل می دهند که با هدف عضله سازی از سوی ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرند.به گفته پزشکان تغذیه و کارشناسان ورزشی، مصرف بدون برنامه و بی رویه مکمل ها آثار سوء بر بدن خواهد داشت.
بنابراین لازم است که مصرف مکمل ها، زیر نظر مربی بدنساز و طبق تجویز کارشناسان مربوطه انجام گیرد.همانطور که می دانید مکمل های موجود در بازار اغلب وارداتی هستند، بنابراین قبل از خرید، باید اورجینال بودن آنها تایید شود.

خرید مکمل بدنسازی اورجینال

بهترین مکمل بدنسازی افزایش وزن و حجم

در اینجا به معرفی بهترین انواع مکمل بدنسازی با هدف افزایش وزن و حجم خواهیم پرداخت. البته برخی دیگر از انواع این محصولات با هدف متفاوت یعنی کاهش وزن تولید و عرضه می شوند.
گفتنی است که ارزش غذایی مکمل های افزایش وزن بسیار بالا می باشد. پروتئین، کربوهیدارت، کالری، فیبر و انواع ویتامین ها از جمله مواد مغذی موجود در این دسته به شمار می آیند.
برخی از بهترین انواع مکمل بدنسازی افزایش وزن اورجینال عبارتند است:

  • مکمل مس ژن استار
  • مکمل کربو فارمامیکس
  • مکمل مس فارمامیکس
  • مکمل گین ۳۰۰۰ ژن استار
  • مکمل گین ویت
  • مکمل مس ویت ویتاپی

توجه کنید که وزن و حجم مکمل در کنار برند و شرکت وارد کننده، عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش آنها به شمار می آیند.

خرید مکمل بدنسازی اورجینال

قیمت مکمل بدنسازی مس اصل

مکمل های بدنسازی مس انواع مختلفی دارند. از این نوع مکمل برای افزایش وزن و حجم عضله استفاده می شود.قیمت خرید عمده نمونه های اورجینال وارداتی تحت تاثیر نرخ روز ارز و برند شرکت سازنده متفاوت است.
از سوی دیگر حجم، وزن، نوع بسته بندی و ترکیبات مکمل نیز بر قیمت نهایی فروش تاثیر مستقیم دارند.البته انتخاب مرکز خرید در تعیین قیمت و دسترسی به نمونه های اورجینال بی تاثیر نخواهد بود. اطلاع از قیمت و نرخ روز انواع بهترین مکمل از طریق نمایندگان آنلاین بهترین گزینه خواهد بود.

مرکز خرید مکمل بدنسازی اورجینال

همانطور که اشاره شد نمونه های مختلفی از مکمل های بدنسازی به بازار عرضه می شوند.شناخت نمونه های اصل از تقلبی کار آسانی نیست و به همین دلیل توصیه می شود، مراکز معتبر را جهت خرید انتخاب نمایید.
قابل ذکر است که فروشندگان و نمایندگان آنلاین بستر مناسبی را جهت عرضه این محصولات فراهم آورده اند.از سوی دیگر به عنوان وارد کننده یا فروشنده عمده از طریق مراکز آنلاین می توانید محصولات خود را عرضه نمایید.