مکمل چربی سوز بدنسازی

فروش قویترین مکمل چربی سوز بدنسازی

قویترین مکمل چربی سوز بدنسازی دارای ترکیباتی از کافوئین و کراتین می باشند. توجه کنید که فروش اینگونه مکمل ها به صورت محدود صورت می گیرد. آیا دلیل این امر را می دانید؟

در بین ورزشکاران و به ویژه بدنسازان حرفه ای داشتن عضله های بزرگ بسیار رایج است. برای دستیابی به این هدف در کنار ورزش های منظم، مصرف روانه مکمل ها نیز لازم و ضروری است.بیشترین نوع مکمل مصرفی نمونه های چربی سوز و عضله ساز می باشد که انواع مختلفی دارند و شناخت آنها لازم می باشد.
توجه کنید که فروش بهترین و قوی ترین انواع مکمل های بدنسازی ویژه چربی سوزی همواره محدود است.یکی از دلایل این امر عرضه نمونه های اصل و اورجینال به صورت تخصصی در مراکز معتبر می باشد.

مکمل چربی سوز بدنسازی

۵ مکمل برای چربی سوزی و عضله سازی

همانطور که اشاره شد چربی سوزی باید در کنار عضله سازی صورت گیرد. بنابراین مصرف چند نوع مکمل که حاوی انواع پروتئین ها و ویتامین ها باشند لازم و ضروری می باشد.
۵ نمونه از مهمترین و قویترین مکمل های معروف در بین بدنسازان برای افزایش حجم عضله و چربی سوزی عبارتند از:

  1. کراتین
  2. آمینو اسیدها
  3. بتا آلانین
  4. پروتئن سویا
  5. پروتئین کازئین

به عنوان مثال پروتئین کازئین را باید حدود یک ساعت بعد از تمرین مصرف نمود. میزان مناسب مصرف روزانه نیز باید بین ده تا سی گرم باشد.بنابراین توصیه می شود بعد از انتخاب و خرید مکمل بدنسازی مورد نظر خود، به میزان و حتی زمان مصرف آن نیز توجه کنید.

مکمل چربی سوز بدنسازی

معرفی قویترین مکمل بدنسازی برای چربی سوزی

در بالا به چند نمونه از انواع مکمل های پرطرفدار با هدف افزایش حجم عضله و چربی سوزی اشاره شد.حال باید بدانید که برخی از مکمل ها تنها با هدف چربی سوزی تهیه و تولید می شوند. مکمل هایی که انواع مختلفی دارند و مصرف آنها باید زیر نظر مربی ورزشی صورت گیرد.
چند نمونه از قویترین انواع مکمل چربی سوز بدنسازی ویژه ورزشکاران حرفه ای شامل موارد زیر می شوند:

  • مکمل سی ال ای
  • مکمل کولین
  • مکمل آلفا لیپوئیک اسید
  • مکمل ال کارنیتین

هر کدام از این مکمل ها با برندهای مختلف خارجی به صورت پودر یا قرص در بازار قابل تهیه می باشند.

مکمل چربی سوز بدنسازی

قیمت قویترین مکمل چربی سوز بدنسازی

همانطور که اشاره شد فروش مکمل های چربی سوز محدودیت هایی دارد. برای خرید بهترین برندها باید مراکز تخصصی عرضه و فروش را بشانسید.اگر در مناطقی از کشور هستید که امکان دسترسی حضوری به انواع مکمل بدنسازی را ندارید، می توانید از فروشندگان آنلاین کمک بگیرد.
البته نمایندگان فروش آنلاین معتبر بهترین گزینه برای خرید مکمل بدنسازی با قیمت ارزان می باشد.نکته آخر اینکه قیمت فروش هر نمونه مکمل های بدنسازی بر اساس برند، شرکت تولید کننده و حجم بسته بندی تعیین می شوند.