کیمیا فارمد کیمیا مکمل آراد

آراد کیمیا فارمد مکمل، ارائه دهنده ی مکمل های بایوتک، سایتک و ترک جزء برندهایی هستند که بزرگترین کارخانجات تولید مکمل دنیا را در اختیار دارند. کیمیا مکمل آراد ارائه دهنده ی این محصولات در ایران می باشد.

BEST & FIRST

کیمیا مکمل آراد نماینده ی انحصاری سه برند بایوتک، سایتک و ترک می باشد.

آراد کیمیا فارمد تغییری شگرف در فرمولاسیون مکمل های غذایی

کیمیا مکمل آراد تنها نماینده ی انحصاری بایوتک آمریکا، سایتک مجارستان و ترک لهستان در ایران

ARAD QIMIA PHARMED:

آراد کیمیا فارمد ارائه دهنده ی مکمل های ورزشی و غذایی با برندهای حرفه ای و برجسته ی بایوتک، سایتک و ترک می باشد.

 

 

BIOTECH USA:

شرکت تولید کننده ی مکمل بیوتچ یا مکمل بایوتک BIOTECH USA در آمریکا و در اروپا کشور مجارستان کارخانجات تولیدی خود را با تنوع محصول بیش از ۵۵۰ نوع محصول در سال تولید و عرضه می کند.

کیمیا مکمل آراد برند بابوتک را با سبد کالاییی بسیار گسترده با مجوزهای لازم در ایران ارائه خواهد داد.

شرکت بایوتک آمریکا یکی از تولید کنندگان مکمل های بدنسازی و مکمل های غذایی و ورزشی در آمریکا و مجارستان می باشد که با توسعه سیستم تولید خود در اروپا و آمریکا محصولات خود را عرضه می کند.

سبد کالایی مکمل های بدنسازی بایوتک بیش از ۵۰۰ محصول را پشتیبانی کرده و توانسته سهم بسزایی از بازار مکمل های بدنسازی را به خود اختصاص دهد.

 

مکمل بدنسازی بایوتک

مکمل بدنسازی بایوتک

 

SCITEC NUTRATION:

شرکت مکمل سایتک SCITEC NUTRATION در مجارستان را می توان بزرگترین تولید کننده مکمل های ورزشی و غذایی در دنیا نامید که با تولید چندین لاین حرفه ای برای ورزشکاران ورزش های مختلف توانسته بیش از ۶۰۰ محصول را ارائه دهد.

 تیم سایتک نوتریشن و کیمیا مکمل آراد توانسته محصولات سایتک نوتریشن را به صورت گسترده و رسمی شامل تمامی مکمل های غذایی و مکمل های بدنسازی مورد نیاز ورزشکاران به علاقمندان ارائه دهد.

 

سایتک نیوتریشن

 

TREC NUTRATION:

شرکت مکمل ترک لهستان TREC NUTRATION نیز با ارائه مکمل های حرفه ای در قالب چندین لاین توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

تمامی این محصولات با تاییده ی سازمان غذا و داروی اروپا و آمریکا تولید و ارائه شده است.

مکمل های اروپایی به دلیل استانداردهای بیشتری که در تایید مکمل نیاز دارند، می توانند مکمل هایی به مراتب ایمن تر و سلامت تر را ارائه دهند.

این سه برند با مکمل هایی که ارائه داده اند توانسته اند طرفداران بسیار را جذب کنند و سهم عمده ای از بازار را از آن خود کنند.

مکمل های بی خطر و سلامت را مکمل هایی دانست که تاییده بهداشت ارگانهایی داخلی و خارجی را داشته باشد.

ترک نوتریشن

ترک نوتریشن

 

آراد کیمیا فارمد:

آراد کیمیا فارمد سعی داشته با سبد کالایی بسیار وسیع و گسترده بتواند تمامی نیازهای ورزشکاران را از مبتدی تا حرفه ای جوابگو باشد.

همچنین بتواند در زمانهای مختلف ورزشی از قبیل رژیم های سخت ورزشی و دوره های افزایش حجم کمک و یاری دهد.

 

کیمیا مکمل آراد

شرکت کیمیا مکمل آراد مفتخر است با سبد کالایی کامل از بهترین برندهای مکمل های بدنسازی در جهان سبد کالایی کامل و گسترده ای را در ایران برای ورزشکاران به نمایش بگذارد.

خرید مکمل های بدنسازی با حساسیت های بسیار زیادی از سمت ورزشکاران رشته های مختلف از جمله ورزشکاران رشته های بدنسازی همراه بوده و در حال حاضر نیز با حساسیت های بیشتری همراه است.

یا توجه به موضوع قاچاق کالا و واردات غیر مجاز محصولات قاچاق و نامطمئن، بهترین راه استفاده از ظرفیت های داخل کشور و خرید از مراکز مجاز در سراسر کشور می باشد.

امروزه مراکز مجاز و داروخانه ها می توانند منبع مهم و معتبری برای خرید مکمل های بدنسازی و مکمل های غذایی باشند.

اما این نکته حائز اهمیت است که خرید از هر فروشگاه یا داروخانه ای انجام شود، با کد اصالت کالا و نشان سلامت به همراه کد اصالت صحت ادعای آن محصول نسبت به اورجینال بودن باید از سمت شماره های رسمی سازمان غذا و دارو تایید شود.