بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه با توجه به برند مکمل بدنسازی اعم از خارجی یا ایرانی بودن و همچنین چگونگی تولید مکمل در کنار نگاه به نام برند مکمل شناخته می شود.

قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه با دو نوع ایرانی و خارجی عرضه می شود که می توان قیمت مکمل های بدنسازی داروخانه ای ایرانی بسیار ارزانتر از مکمل های بدنسازی خارجی در داروخانه ها عرضه می شود.

وی ایزوله یکی از پرطرفدارترین انواع پروتئین های درمیان مکمل های غذایی و ورزشی مختلف به شمار می رود.

می توان این انتظار را داشت که پرفروش ترین مکمل های بدنسازی در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ مکمل های پروتئین اعم از پروتئین ایزوله و کنستانتره باشد.

 

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

قیمت پروتئین وی ایزوله:

قیمت های پروتئین وی ایزوله در بازارهای خارجی و بازار ایران به دلار یا کشور تولید کننده و مبدا مکمل محاسبه میشود.

وی پروتئین ایزوله دارای بالاترین قیمت در میان سایر پروتئین ها هست و آن به دلیل وجود مراحل ایزولاسیون پروتئین است که بسیار غنی با درصد خلوص بالا عرضه می شود.

مکمل وی ایزوله ۱۰۰ درصد بیشترین و سریعترین تاثیر گذاری را در میان سایر مکمل های بدنسازی به خود اختصاص داده است.

 

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

خرید مکمل پروتئین وی ایزوله داروخانه ای:

خرید مکمل پروتئین وی ایزوله داروخانه ای با توجه به نوسانات قیمت دلار از ۱۶ دلار تا ۳۲ دلار در سال ۲۰۱۸ دارای نوسانات است.

پس از مکمل ایزوله وی داروخانه ای پروتئین وی هیدرولایز شده نیز یکی از پرطرفدارترین نمونه های پروتئین های موجود در بازار می باشد.

قیمت کراتین بدنسازی و انواع آن

قیمت پروتئین وی ایزوله داروخانه ای:

پروتئین وی از آب پنیر حاصل می شود و یکی از پروتئین های با کیفیت بزرگ محسوب می شود در میان انواع پروتئین وی نه تنها خالص‌ترین بلکه کنسانتره شده‌ترین نوع است که دارای ۹۰ درصد پروتئین میزان بسیار کمی چربی و قند می باشد.
شایان ذکر است که پروتئین وی دارای سرعت جذب بالایی است بنابراین استفاده از آن در صبح و بعد از تمرین بسیار سودمند می‌باشد.
موضوع جذب سریع یکی از ایده‌های جدیدی است که بر اساس آن می‌توان پروتئین‌ها را مقایسه و ارزیابی کرد.
بهترین مثال برای این رویکرد استفاده از وی به صورت ذکر شده می باشد اما بهتر است در صورتی که در هنگام شب استفاده میشود آن را با کازئین یکی از پروتئین های موجود در شیر بوده و جذب آرامتری دارد استفاده کنیم.
زیرا در هنگام خواب فرد ۶ الی ۹ ساعت بدون کالری می ماند کازئین برای هنگام خواب و پروتئین وی برای صبحانه مناسب می باشد و شما در اول صبح به منبع کالری نیاز دارید که بدن شما را آماده سازد زیراهنگامی که از خواب بیدار می شوید بدن شما در حالت کاتابولیک میباشد.

 

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

مزایای پروتئین وی ایزوله

با کیفیت ترین پروتئین را برای کمک به رشد ماهیچه ها و یا پایداری ماهیچه ها در حین کاهش چربی ارائه می دهد.
یکی از منابع با کیفیت پروتئین‌های زود جذب بوده و برای استفاده در صبح و بعد از تمرین ایده آل می باشد.
سرعت جذب و زمان بندی استفاده از پروتئین بسیار ضروری می باشد بسیاری از وزنه برداران مبتدی از مزایای مصرف بالای پروتئین یا اهمیت زمان بندی استفاده از آن آگاه نیستند درک اینکه بدن شما بعد از آب از پروتئین تشکیل شده است باعث می شود اجازه ندهید که پروتئین موجود در بافتهای ماهیچه ای را استفاده کند.
بنابراین برای انجام زمان عمل بدن به پروتئین نیاز دارد و این ماده صرفاً باید از طریق مواد غذایی و مکمل ها و در زمان معین برای بدن تامین شود.

مصرف پروتئین باید هر سه ساعت انجام گیرد تاتعادل مثبت پروتئین در بدن پایدار باشد این موضوع را میتوان به صورت تعادل مثبت یا منفی نیتروژن نام برد.
تعادل مثبت نیتروژن نشان می دهد که پروتئین کافی برای رشد ماهیچه وجود دارد و تعادل منفی نیتروژن نشان می دهد پروتئین کمی وجود دارد و بدن می تواند رشد کافی داشته باشد.

 

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

انواع مکمل های پروتئین وی

پروتئین وی ایزوله… خالص ترین نوع پروتئین وی
پروتئین وی ترکیبی… ترکیبی از ایزوله و کنسانتره
پروتئین وی کنسانتره…. زیاد خالص نبوده و چربی و لاکتوز بالایی دارد.
پروتئین وی به صورت پودر عرضه می شود.

در مورد میزان مصرف شما باید سطح پروتئین مورد نظر را مصرف کنید یک تا یک و نیم گرم به ازای هر پوند بدنه را به شش قسمت تقسیم کنیم و در طول روز استفاده کنید بنابراین در صورتی که بدانید چه مقدار باید مصرف کنید می توان مقدار آن را نیازهای خود هماهنگ کنید.
پروتئین وی با کیفیت ترین نمونه موجود در بازار است این پروتئین منبع غنی آمینو اسیدهای زنجیره ای است که دارای میزان بالایی از منابع غذاهای طبیعی و پروتئین که به سرعت جذب می شود و برای مصارف روزانه و بعد از ورزش و همچنین برای مصرف در روز طول روز مناسب است.

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه

بهترین قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه